Home

Opinie Klientów

Opinie Klientów

Pan Robert uległ wypadkowi w pracy podczas interwencji, pracując jako ochroniarz. Strona pozwana nie od razu zaakceptowała odpowiedzialność prawną, jednak sprawa zakończyła się ostatecznie sukcesem.
Jestem zadowolony z wyniku mojej sprawy i jej przebiegu. Fachowa kancerlaria prawna udzieliła pełnych informacji i porad. Szczególne podziękowania dla Pani Ebru Mokhtarnia za profesjonalizm i miłą obsługę, a szczególnie troskę i zainteresowanie. Polecam.
Ocena klienta:
Robert Momot, Londyn
Pani Alina miała wypadek samochodowy będąc pasażerem. Sprawa o odszkodowanie toczyła się przeciwko firmie ubezpiezpieczeniowej jej kierowcy.
Serdecznie dziękuję za pomoc w mojej sprawie, za bardzo miłą obsługę i uprzejmość.
Ocena klienta:
Alina Bartoś
Pani Małgorzata doznała uszczerbku na zdrowiu w wyniku zaniedbania landlorda, od którego wynajmowała mieszkanie. Landlord, jego firma brokerska oraz ubezpieczeniowa przez długi okres nie akceptowali odpowiedzialności, ale ostatecznie udało się wywalczyć ugodę pozasądową i wypłatę rekomensaty.
Pani Ebru, która prowadziła moją sprawę, to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Gdyby wszyscy urzędnicy z taką odpowiedzialnością, zainteresowaniem i kompetencją podchodzili do spraw i petentów - ludziom byłoby łatwiej, lżej i przyjemniej prosić o pomoc. Ja ze swojej strony chcę bardzo, bardzo podziękować za zajęcie się moją sprawą i doprowadzenie sprawy do końca; zapewne nie było łatwo, ale w końcowym etapie skutecznie. Z przyjemnością poleciłabym kancelarię znajomym!
Ocena klienta:
Małgorzata Pagacz
Pani Joanna jechała rowerem, gdy samochód jadący za nią wyminął ją z dużą prędkością, powodując, że spadła z roweru i doznała obrażeń. Kierowca od razu odjechał potencjalnie nie zdając sobie nawet sprawy z wypadku. W takiej styuacji wniosek o odszkodowanie został złożony w Motor Insurers' Bureau - organizacji, która wypłaca odszkodowania osobom poszkodowanym przez kierowcę nieubezpieczonego lub który zbiegł z miejsca wypadku.
Bardzo dobrze oceniam uprzejmość oraz szybkość postępowania. Poleciłabym kancelarię Osbornes znajomym.
Ocena klienta:
Joanna Banaszek
Czatz doradcą prawnym
Wyślij
Zadaj szczegółowe pytanie
 
Dotyczy pytania:
×
Osbornes Solicitors LLP - Odszkodowania - Prawnik w UK