Home

O nas

O nas

Z dumą ogłaszamy że Kancelaria Osbornes została nominowana do nagrody Polish Choice of the Year w kategorii Prawo. Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych na rynku brytyjskim firm wychodzących naprzeciw potrzebom polskiej społeczności na Wyspach. Zapraszamy do odwiedzenia strony plebiscytu (kategoria: Prawo) i oczywiście do oddania na nas głosu!

Zdarzenia losowe mogą wywrócić nasze życie do góry nogami. Nieszczęśliwy wypadek nie tylko pozostawia Cię z obrażeniami fizycznymi, ale też zmusza Cię lub Twoją rodzinę do przewlekłego i frustrującego załatwiania spraw z lekarzami, pracodawcą, policją. Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Profesjonalny prawnik w UK może uzyskać dla Ciebie wysokie zadośćuczynienie. Jesteśmy tu, by pomóc Ci przejść przez ten okres z jak najmniejszą ilością stresu.

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodzinny został poszkodowany w wypadku z nie swojej winy, chętnie doradzimy Ci, bezpłatnie, czy należy Ci się odszkodowanie. Jeśli tak – podejmiemy się sprawy na zasadach no win no fee.

Kancelaria Prawna Osbornes jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych brytyjskich kancelarii działających w zakresie spraw odszkodowawczych. Została założona w 1973 roku w Londynie i jest polecana przez niezależne i prestiżowe rankingi prawne Chambers & Partners oraz The Legal 500. Posiadamy także akredytacje Law Society oraz Zrzeszenia Prawników od Spraw Odszkodowawczych (Association of Personal Injury Lawyers) jako specjaliści z zakresu prawa odszkodowań. Zdobyliśmy również certyfikat jakości usług prawnych Lexcel. Jesteśmy też członkami stowarzyszenia Headway na rzecz osób, które doznały urazów głowy/mózgu.

Jesteśmy także polecani przez wielu z naszych setek klientów, dla których wywalczyliśmy odszkodowanie. Każdego roku uzyskujemy dla naszych klientów odszkodowania na łączną kwotę powyżej £10 milionów funtów.

Jesteśmy kancelarią prawną, a nie firmą pośredniczącą, co oznacza, że wiesz dokładnie kto Cię reprezentuje i na każdym etapie sprawy możesz kontaktować się bezpośrednio ze swoim prawnikiem.

5 powodów, dla których warto wybrać Osbornes Solicitors:

  1. Jesteśmy kancelarią prawną – nie firmą pośredniczącą. Wiesz dokładnie, kto Cię reprezentuje i na każdym etapie możesz porozmawiać bezpośrednio ze swoim prawnikiem.
  2. Posiadamy akredytacje wszystkich większych organizacji z zakresu prawa odszkodowań i znajdujemy się w prestiżowych rankingach prawnych (Chambers&Partners, The Legal 500, Law Society, APIL, Headway). Posiadamy certyfikat wysokiej jakości usług prawnych Lexcel.
  3. Zapewniamy obsługę po polsku na każdym etapie Twojej sprawy.
  4. Jeśli przegramy sprawę – nie płacisz nic.
  5. Posiadamy 40 lat doświadczenia, możesz więc być pewien, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach.

 

Poznaj głównych prawników Poznaj wszystkich prawników »
Małgorzata Oborzyńska
tel. 020 7482 8437
Barbara Wojno
tel. 020 7482 8450
Czatz doradcą prawnym
Wyślij
Zadaj szczegółowe pytanie
 
Dotyczy pytania:
×
Osbornes Solicitors LLP - Odszkodowania - Prawnik w UK