Home

Małgorzata Oborzyńska

Małgorzata Oborzyńska


Małgorzata Oborzyńska
Paralegal

 

tel. 020 7482 8436
mxo@osbornes.net

Małgorzata Oborzyńska dołączyła do kancelarii prawnej Osbornes w sierpniu 2013 i pracuje jako Paralegal w Departamencie Szkód na Zdrowiu. Małgorzata zajmuje się wszelkimi typami spraw o odszkodowanie za szkodę na zdrowiu, takimi jak: wypadki w pracy, wypadki drogowe, poślizgnięcia/potknięcia oraz odszkodowania za szkodę na zdrowiu doznaną w wyniku przestępstwa.

Małgorzata ukończyła Uniwersytet Łódzki i uzyskała tytuł magistra prawa. Ukończyła również Graduate Diploma in Law w prestiżowej BPP Law School oraz Legal Practice Course również w Londyńskiej BPP.

Małgorzata współpracuje blisko z Siobhan McIvor, która jest Partnerem w kancelarii Osbornes, oraz w wieloma innymi, doświadczonymi prawnikami. Małgorzata reprezentuje klientów którzy doznali szkody na zdrowiu w różnego rodzaju wypadkach, co daje jej ogromną satysfakcję. W wolnym czasie Małgorzata uwielbia teatr i jest fanatykiem sportu w każdej postaci.

 

 

Aby dowiedzieć się, czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z Małgorzata i jej zespołem po bezpłatną poradę prawną. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie (020 7482 8436), e-mailowo (mxo@osbornes.net) lub online, klikając na ’Czat z prawnikiem’ w górnym prawym rogu ekranu.

Porozmawiaj z konsultantem w tej sprawie Poznaj wszystkich prawników »
Czatz doradcą prawnym
Wyślij
Zadaj szczegółowe pytanie
 
Dotyczy pytania:
×
Osbornes Solicitors LLP - Odszkodowania - Prawnik w UK