Home

Inne dziedziny prawa

Inne dziedziny prawa

Prawo rodzinne 

Zatrudniając naszych prawników w swojej sprawie, będziesz miał jedną z najbardziej szanowanych i największych praktyk prawa rodzinnego w Londynie po swojej stronie. Nasi prawnicy stale otrzymują znakomite rekomendacje w niezależnych rankingach, zestawieniach Chambers or The Legal 500.

Prawo rodzinne reguluje szeroki zakres stosunków prawnych. Kwestie sporne zazwyczaj dotyczą: rozwodu, opieki nad dziećmi, podziału majątku, separacji, umów przedmałżeńskich, adopcji i przemocy w rodzinie.

 

Na czele departamentu stoją Julian Beard, Mark Freedman, Bridget Thompson, Lisa Pepper and Andrew Watson. W naszym departamencie prawa rodzinnego pracuje łącznie 21 prawników.

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie klientom solidnej porady prawnej, skrojonej na indywidualną miarę w zależności od okoliczności konkretnego przypadku i w najlepszym interesie osób, które reprezentujemy. Nasi prawnicy są członkami Resolution-stowarzyszenia prawników rodzinnych zaangażowanych w konstruktywne rozwiązywanie sporów rodzinnych. Wszyscy nasi adwokaci stosują się do kodu postępowania Resolution.

Nasi prawnicy w pełni rozumieją niepokój i strach, jaki mogą powodować spory rodzinne. Możesz być pewien, że Twój prawnik zawsze będzie gotowy przedyskutowć Twoją sprawę w zaufaniu, z wyrozumieniem i taktem. Jednocześnie każdy adwokat ma także bardziej komercyjne, praktyczne i realistyczne podejście do sporów aby jak najlepiej reprezentować Twoje interesy. Nasz oddział rodzinny podejmuje się także spraw finansowanych ze środków publicznych, jeśli należy Ci się zapomoga prawna.

Zakup i sprzedaż nieruchomości

Zakup lub sprzedaż nieruchomości mieszkalnych

Nasz zespół prawników w Londynie reprezentuje zarówno krajowych jak i międzynarodowych klientów w sprawach prawa nieruchomości mieszkalnych w Anglii i Walii. Podejmujemy się transakcji dotyczących przeniesienia prawa własności oraz dzierżawy, zarówno nieruchomości zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych. Przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości reprezentujemy także Twój bank, bez dodatkowych kosztów.

Usługi komercyjne

Niezależnie od tego, czy jesteś wielką lub mniejszą firmą, czy też bankiem lub osobą prywatną, mamy do zaoferowania szeroki zakres usług dotyczących nabycia i zbycia prawa własności, kwestii finansowych związanych z nieruchomością, kwestii planowania oraz spraw związanych z wynajmem. Nasi prawnicy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby reprezentować Cię w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Aby dowiedzieć się, czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym polskim doradcą prawnym, Barbarą Wojno, pod numerem 02074828450 lub na e-mail barbarawojno@osbornes.net.

 

Czatz doradcą prawnym
Wyślij
Zadaj szczegółowe pytanie
 
Dotyczy pytania:
×
Osbornes Solicitors LLP - Odszkodowania - Prawnik w UK